Jak nakupovat?

na webu Antik Brno - aukce starožitností, aukce obrazů

JAK NAKUPOVAT V AUKCI

V případě, že Vás zaujme některé dílo z naší aukce, můžete si ho fyzicky prohlédnout v předaukční výstavě, která bude pravidelně pořádána v prostorách naší galerie. Pokud chcete dražit, musíte se nejdříve zaregistrovat.

JAK SE REGISTROVAT?

Registrace se provádí kliknutím na ikonu v levé části obrazovky, tlačítko REGISTRUJTE SE. Pozor, Vaše heslo musí mít minimálně 8 znaků. Musí obsahovat jedno velké písmeno a jednu číslici. Registrace je také možná přímo v naší galerii. Poté, co bude Vaše registrace dokončena a schválena, budete se moci přihlásit k dražbě. V případě jakýchkoliv nejasností, nás můžete kontaktovat na tel. 603 50 20 20 Doložení kopie občanského průkazu není povinné.

JAK DRAŽIT ?

Přihlaste se ke dražbě, tlačítko vpravo nahoře: Přihlášení. Dražit lze 2 způsoby aktivní dražbou, nebo vložit limit: - Aktivním dražením, se přihlásíte k aktuální aukční ceně tzn. každý jiný zájemce Vás svým příhozem může překonat. Je nutné tedy sledovat, v případě zájmu o dílo, zda je Vaše nabízená cena nejvyšší. - Druhou možností dražby je nastavení limitu tzn. nastavit maximální částku, za kterou jste ochoten dílo zakoupit. Na tuto částku nastaveného limitu, systém automaticky přihazuje proti ostatním zájemcům.

Pokud dojde k přihození v posledních 5 minutách, před plánovaným ukončením aukce, dojde k automatickému prodloužení konce aukce o dalších 5 minut a toto probíhá i při každém dalším příhozu. Dražitel tedy má dostatek času ke zvážení, zda svou nabídku bude zvyšovat. K dosažené ceně bude vždy připočteno 20% z konečné částky, jako odměna provozovatele aukce. Příhozy a nastavení limitu jsou vždy závazné.

V případě, že Vaše nabídka je nejvyšší oproti ostatním zájemcům, vítězíte a získáte dražený předmět. Dražitel má dle podmínek aukce povinnost vyhranou položku uhradit a převzít. V případě nedodržení smluvních podmínek a tím zmaření aukce, bude dle všeobecných obchodních podmínek, přistoupeno k vymáhání náhrady škody, které umožňuje právní řád. Aukce jsou vedeny zcela transparentně, proto věříme, že k těmto situacím nebude docházet.

Vyhráli jste draženou položku?

Gratulujeme! Po ukončení dražby obdržíte výherní email s informacemi o možnostech platby za vydražené dílo. Vydražené obrazy lze osobně vyzvednout v naší galerii (v otvíracích hodinách) nebo zaslat přepravní společností. Poštovné, manipulační poplatek a balné za 1 balík do 50 cm větší délky je 500,- Kč. do 100 cm větší délky je 750,- Kč nad tyto velikosti a popřípadě zasílání do zahraničí je nutno domluvit před ukončením aukce telefonicky na tel. 603 50 20 20, jinak se má za to, že tyto vydražené předměty se vyzvednou osobně v naší galerii Hudcova 70a 621 00 Brno Máte-li zájem o další informace, kontaktujte nás telefonicky případně emailem.